Про нас

ТзОВ «Дартц» займається виробництвом та реалізацією декоративних виробів з металу для дому та саду.

Компанія заснована у 2010 році. Діяльність компанії – це багатогранний процес. Він складається з трьох основних частин: дизайн і розробка нових виробів, виробництво продукції  та її реалізація. Професіоналізм та послідовність дій на усіх трьох етапах являються запорукою успіху компанії. Також однією з наших переваг є те що при розробці нових виробів враховуються не тільки світові тенденції, але й побажання покупців, які надходять у відділ збуту продукції. Саме цей двохсторонній зв’язок дозволяє нам створювати вироби, які задовільняють потреби наших покупців.

Авторський контроль дизайнера над виробництвом дозволяє тримати індивідуальність кожного виробу на високому рівні та  сприяє постійному вдосконаленню естетичних та технічних показників продукції. Постійне доповнення та оновлення асортименту є однією з головних цілей компанії. Дизайнерський відділ також приймає індивідуальні замовлення, займається їх розробкою та з успіхом втілює їх у життя.
На виробництві відбувається постійний контроль за якістю виробів. Гнучка система виробництва дозволяє в найкоротші терміни запроваджувати нові види продукції та виготовляти необхідні партії виробів. Високий професіоналізм працівників є запорукою втілення ідеї автора у найбільш красивому та функціональному вигляді.
Нашу продукцію Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Про співпрацю Ви можете домовтись з нашими менеджерами з відділу збуту.

Компанія «Дартц» пропонує асортимент товарів для оздоблення домівок, офісів та присадибних ділянок.
Ми запрошуємо відвідувачів сайту до взаємовигідної співпраці.